Finanse w systemach ERP

FK, jako podstawowe oprogramowanie do zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Zarządzanie fakturami

Zarządzanie fakturami

Cięcie kosztów, przy zachowaniu dotychczasowej produktywności to w większości przypadków jedyny sposób na przetrwanie firmy na rynku. Jak jednak tego dokonać, nie tracąc na jakości, nie obniżając wynagrodzeń? Odpowiedz jest bardzo prosta – przeniesienie część dokumentów w cyfrowy świat.Prawdą jest, że działy finansowe i kadrowe są najbardziej wrażliwe na jakiekolwiek zmiany. Ich praca nie może mieć żadnych przerw, a płynność działania jest konieczna. Jednak wprowadzenie oprogramowania biznesowego do tych działów okazuje się zbawienna. Przede wszystkim przeniesienie faktur do programów biznesowych. Systemy do zarządzania fakturami nie tylko usprawniają działania kadrowych, ale dają ogromne oszczędności. Osoby pracujące na tych stanowiskach nie tracą czasu na przeglądanie papierowych faktur, nie muszą wprowadzać danych do systemu. Tutaj wszystko odbywa się automatycznie, osoba obsługująca system posiada wszystkie dane w jednym miejscu, dostęp do nich jest natychmiastowy, a wraz z fakturami automatycznie zarządza się finansami. Pracownicy są bardziej wydajni i efektywni.

Drugim programem, który przejmuje wiele papierowych dokumentów jest Elektroniczny Obieg Dokumentów. Wszystkie informacje wewnątrz firmie nie są rozsyłane w formie papierowej, tylko za pomocą programu. eDokument, obejmuje wszystkie stanowiska i obszary firmy, każda informacja jest dostępna w czasie rzeczywistym, a oszczędność jest znacząca.

Nowoczesne systemy do zarządzania fakturami oraz elektronicznych obiegów dokumentów dostosowane są do urządzeń mobilnych. Dlatego tak bardzo są popularne, bo wiele firm już za pomocą tabletów, czy smartfonów zarządza biznesem, analizuje procesy, czy składa zamówienia. Przyszłość na pewno będzie należeć to elektronicznych danych dostosowanych do urządzeń przenośnych.

admin

Comments are closed.